چهارشنبه 5 ارديبهشت 1397 - Wednesday, April 25, 2018
خبر خوان دانشکده مهندسی شیمی
Skip Navigation Linksخانه >> اخبار دانشکده >> مشاهده کامل اخبار
کنفرانس "انرژی پاک برای آینده" در دانشگاه صنعتی بابل برگزار می شود
رییس کنفرانس انرژی های پاک برای آینده از برگزاری این دوره از کلاس آموزشی در دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل خبرداد.

پروفسور"قاسم نجف پور" طی گفت و گویی تصریح کرد: کنفرانس یک روزه انرژی های پاک برای آینده در زمینه انرژی های نوین، پیل سوختی و غیره می باشد که  در رشته های مهندسی شیمی و مکانیک نیز کاربرد دارد.

وی بیان کرد: هدف از برگزاری این دوره آموزشی این است که انرژی های قدیمی باعث الودگی های زیست محیطی می شود و زمانی نیز تمام خواهد شد لذا هدایت کشور با رویکرد علمی به سمت تولید انرژی های نوین از منابع مختلف می باشد که دانشجویان باید نسبت به این علم جدید آگاهی داشته باشند.

وی اظهارداشت: کنفرانس انرژی های پاک روز دوشنبه 12 اردیبهشت ماه جاری با حضور "ون رملی ون داوود" استاد دانشگاه و رییس انسیتوی پیل سوختی دانشگاه ملی مالزی و با صدور گواهی شرکت در کلاس های آموزشی در سالن همایش های مهندسی شیمی واقع در طبقه دوم ساختمان اداری دانشگاه برگزار خواهد شد.

"نجف پور"یادآورشد: به دلیل ظرفیت مکانی برای 50 نفر، کلیه دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکتری رشته منهدسی شیمی می توانند برای ثبت نام و شرکت در این دوره آموزشی به آزمایشگاه بیو تکنولوژی و صنایع غذایی دانشگاه نوشیروانی مراجعه کنند.

این استاد دانشگاه خاطرنشان ساخت: اولین کنفرانس انرژی های پاک برای آینده با همکاری روابط بین الملل دانشگاه صنعتی بابل برگزار خواهد شد.
تاريخ ارسال : 0:26:12 2/9/1390


Shortcut keys: Prev=Right , Next=Left
رفتن به بالای صفحه